Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0