Series
Ratings
14
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 1.0
Love RainRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0