Movies
Ratings
32
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
ZooRated ★ 2.5