Movies
Ratings
787
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
BelfastRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 4.0