Movies
Ratings
510
Code 8Rated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5