Movies
Ratings
623
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0