Series
Ratings
60
Sweet 18Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0