Series
Ratings
43
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
CSI: NYRated ★ 3.0
South Korean ForeignersRated ★ 2.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 1.0
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 3.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 1.0
Sporty SistersRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0- DamoRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 2.0