Movies
Ratings
110
TranscendenceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0