Movies
Ratings
430
DangalRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 5.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 5.0