Titles you rated
Wonder ManRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5