Series
Ratings
47
D.P.Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5- Take Me to Love & MealRated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 프랑스 와인기행Rated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 잠Rated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5