Movies
Ratings
30
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0