Movies
Ratings
110
The Face ReaderRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0