Series
Ratings
505- 더 코리안 셰프Rated ★ 1.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 1.5
The Pitt Season 1Rated ★ 1.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
자매다방Rated ★ 1.0
Hot SpotRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 1.0
Captivated, by YouRated ★ 0.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 0.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 0.5- 마이턴Rated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 0.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0