Movies
Ratings
89
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5