Titles you rated
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0