Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0