Series
Ratings
131
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5