Series
Ratings
65
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.5