Movies
Ratings
518
WhiplashRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0- Phantom Thread: Deleted Scenes - For the Hungry BoyRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 4.5
An Autumn AfternoonRated ★ 5.0
Island of HellRated ★ 4.0
The Blue Sky MaidenRated ★ 4.5
A Man VanishesRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5