Series
Ratings
58
JumongRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0