Movies
Ratings
167
SunnyRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0