Series
Ratings
142
Voice season1Rated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
All InRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Empire of GoldRated ★ 2.0