Titles you rated
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0