Series
Ratings
161
Pyramid GameRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 2.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 3.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 3.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
When the Weather is FineRated ★ 1.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Seasons of BlossomRated ★ 1.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 1.0
GivenRated ★ 1.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 1.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
School 2021Rated ★ 3.0