Movies
Ratings
26
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0