Series
Ratings
110
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- valentineRated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5