Movies
Ratings
629
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 3.5
Gloaming in LuomuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0