Movies
Ratings
516
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 1.5
BleachRated ★ 1.5
Black DeathRated ★ 2.5
Night and FogRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 1.5
El SurRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 1.0
SistersRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 2.5
- B급호러단편선Rated ★ 1.0