Series
Ratings
467
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Scandal EveRated ★ 2.5
The Royal FamilyRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 1.5
- Don't Forget MeRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.0
Old RookieRated ★ 2.5
Ichikei's CrowRated ★ 2.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5