Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5