Movies
Ratings
188
The Terror LiveRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0