Titles you rated
Mr. MercedesRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0