Series
Ratings
14
Game of ThronesRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- BakumanRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0