Series
Ratings
11
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0