Series
Ratings
88
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0