Series
Ratings
29
Ruby RingRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0