Series
Ratings
18
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0