Series
Ratings
21- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- SmileRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5