Series
Ratings
32
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 3.5
- IslandRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0