Series
Ratings
157
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0- 냉면 랩소디Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oats StudiosRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0