Movies
Ratings
747
GattacaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- UnforgivableRated ★ 3.0