Movies
Ratings
732
Train DreamsRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 5.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
JoylandRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.5
AirRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
EmancipationRated ★ 3.0