Movies
Ratings
531
Space SweepersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5