Series
Ratings
146
The Witcher Season 3Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5