Series
Ratings
74
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5