Series
Ratings
77
Lights and ShadowsRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 2.5
Wonderful MamaRated ★ 1.0
GourmetRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
- Invisible ManRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
AssemblyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0