Movies
Ratings
69
Train DreamsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0- We Grow UpRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Snow Queen 3: Fire and IceRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0