Series
Ratings
14- 착신아리Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- 익명탐정Rated ★ 3.5
- 익명탐정Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Hammer Session!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5